Відома українська модель та співачка Даша Астаф'єва виступила з критикою на адресу колег, які залишили Україну після 24 лютого у пошуках біженців за кордоном. Такі артисти, як Влад Яма, Потап, Анатолій Анатолич, Олег Винник та інші, зіткнулися з критикою Даші Астаф'євої за те, що вони залишили країну у важкі часи.

Цю публікацію розмістили на порталі «sensatsiya»

Даша Астаф'єва, відома своєю красою, не лише зробила фінансовий внесок, а й працювала волонтером у Києві, беручи участь у таких заходах, як чищення картоплі у їдальні, щоб підтримати боротьбу українців.

Вона розкритикувала тих, хто біг за кордон замість того, щоб зробити свій внесок у справу. Зокрема, у її критиці згадувався Потап, через що той заблокував Дашу.

Даша Астаф'єва висловилася

Популярні статті зараз

Бійця, який втратив ноги, відмовились селити у квартиру: "Не хочу, щоб жив інвалід"

ОПЗЖ пішло в контрнаступ: кияни будуть платити доньці Бойка за користування картками

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Грошей не повертають, але є спосіб: як вибити переплату за газ

Показати ще

Даша відстояла свою позицію, наголосивши, що люди, яких вона особисто знає, втекли за кордон. Вона висловила розчарування, заявивши, що такі люди не збирають кошти для широкої аудиторії і не будуть робити свій внесок самостійно, наголосивши на жертовності та відданості тих, хто залишається і захищає країну.

Даша Астаф'єва була захисницею української мови та надала приклад, активно підтримуючи повний перехід українською мовою, підвищуючи свою репутацію серед прихильників.

Нагадаємо, Даша Квіткова без трусів засвітила зону бікіні: у вас очі на лоба полізуть

Раніше «Акценти» повідомляли,Санта Дімопулус вирішила не підтримувати Україну? Яке виправдання дала солістка "ВІА Гра"

Як повідомляли «Акценти», Олена Кравець отримала 27 мільйонів від держави на власне телешоу: народ висловив "пару ласкавих"