Працівники правоохоронних органів розкрили та припинили дію злочинної схеми привласнення та продажу військового майна однієї з бригад територіальної оборони в Києві, повідомляє Державне бюро розслідувань.

Організована злочинна група складалася з військовослужбовців, які відповідали за списання військового майна, та цивільних осіб, що займалися його подальшим продажем.

Одним з цивільних осіб, який мав вплив на певних військовослужбовців, був організатор злочинної схеми. Він викрадав з частини різне військове майно, таке як бронежилети, шоломи, зимові та літні комплекти одягу, взуття тощо. Украдені речі зберігались на імпровізованому складі в гаражному приміщенні в Києві.

Сума вкраденого становить щонайменше 3,6 млн гривень, проте точна сума буде визначена після проведення слідчих процедур та експертиз.

Під час обшуків правоохоронці виявили великі кількості військового майна, яке члени групи планували продавати через інтернет-майданчики. Вони вирізали бирки, що підтверджували, що майно є власністю Збройних Сил України та не призначене для продажу.

Популярні статті зараз

Європейські вимоги до управління хімічними речовинами в Україні: Олена Крамаренко повідомила про продовження діалогу з бізнесом

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

ОПЗЖ пішло в контрнаступ: кияни будуть платити доньці Бойка за користування картками

У мережі випливло відео "сходки" з народним депутатом Едуардом Прощуком: лазня, горілка, бандитський стиль

Показати ще

Організатора та двох учасників схеми затримано "на гарячому" під час продажу військового майна на суму понад 2 млн гривень зі знижкою майже 50%.

Затриманим пред'явлено підозру у привласненні військового майна, вчиненому в умовах воєнного стану, організованою групою, зі зловживанням службовим становищем. Це кримінальне правопорушення передбачено частинами 3, 5 статті 27, частиною 3 статті 28 і частиною 4 статті 410 Кримінального кодексу України.